Inicio / Programació

Programació

Hora

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

DISSABTE

DIUMENGE

Hora
0 a 1
SESSIÓ CONTÍNUA
Ximo Noguera
SESSIÓ CONTÍNUA 
Ximo Noguera
0 a 2
1 a 8
MÚSICA
2 a 8
8 a 9
A PRIMERA HORA
Elisa Moragón
MÚSICA
8 a 9
9 a 10
EL DIA PER DAVANT
Mari Carmen Cano
EL GUATEQUE
REBOBINA

9 a 10

9:30
DATES I FETS

9:45 a 10

AGENDA

10
PRESENTACIÓ DE L’HORA
TEMPS I CANÇONS
BAÜL MUSICAL
10 a 11
10:03
L’ORATGE
10:10 a 10:30
PARLAR PER PARLAR
David Chordà
i Jordi Giménez
ESPAI DE SALUT
M.C. Cano
ANIMALADES
M.C. Cano
i Adolfo Castells
ENTREVISTA
M.C. Cano
PER LA TEUA SALUT
David Chordà
(primer divendres de mes)
10:30 a 11
EFEMÈRIDES MUSICALS
Elisa Moragón
11
PRESENTACIÓ DE L’HORA

MÚSICA

11 a 12
11:01
L’ORATGE
11:05
ESPAI JOVE
M. C. Cano
i Maite Vives
LA BIBLIOTECA
M. C. Cano
SOM CODI 
M. C. Cano i Fran García
PSICOLOGIA I FAMÍLIA 
M. C. Cano
L’ORATGE
Jovi Esteve
11:15
L’ABECEDARI DE LES EMOCIONS
(quinzenal)
M. C. Cano
i Ximo Estrelles
ENTREVISTA
(quinzenal)

ENTREVISTA
M. C. Cano

CRÉIXER AMB UN SOMRIURE 
M. C. Cano i Pili Seguí
11:30 a 12

CAMERINO
M.C. Cano
i Sonsoles Crespo
(1r dilluns de mes)

ENTREVISTA
(2n, 3r i 4t dilluns)

MARE TERRA
David Chordà

ENTREVISTA
(1r, 2n i 3r dimecres)
M. C. Cano
ALZIRA INTERCULTURAL 
(últim dimecres de mes)
M. C. Cano

AGENDA LABORAL
M. C. Cano
UN ESPAI PER LA IGUALTAT
David Chordà
i Raquel José
12 a 12:30
PAS A PAS 
MÚSICA

M.C. Cano, Aureliano Lairón i Rubén Pastor
LA VEU NOCTURNA DEL PARRA
CASAL FALLER 
(repetició)
Mª Carmen Cano
VERICAT
CAVALLET DE CARTÓ
M.C. Cano i Salva Sellens
CÀNDEM
12 a 13:30

12:30 a 13

SELECCIÓ MUSICAL 80′, 90′ i 2000
Mª Carmen Cano

35 MIL·LÍMETRES 
Arantxa Comes
SOL, SOLET

13 a 13:30

MÚSICA

13:30 a 13:45

INFORMATIU EDICIÓ MIGDIA
Elisa Moragón

A CONTRATEMPS
EL VAIXELL

13:30 a 14:15

13:50 a 14:15

ÀREA ESPORTIVA
David Chordà

NACIÓ MUSICAL /
LA COSA NOSTRA
(quinzenals)

14:15 a 15

14:15 a 15

MÚSICA

EL FUTBOLÍ 
David Chordà
i Salva Rivera
(rep)
MÚSICA
MUSICALANDIA
MÚSICA

14:30 a 16:30

15 a 15:15
INFORMATIU EDICIÓ MIGDIA (rep) 
Elisa Moragón
15:15 a 16
ÀREA ESPORTIVA (rep) 
David Chordà

16 a 17

EL TALLER DEPORTIVO
Tertúlia desenfada i informativa sobre el València CF 
VAL I 30

16:30 a 17

17 a 18
PARLAR PER PARLAR (rep)
David Chordà
MÚSICA
HÀBITAT CULTURA
Elisa Moragón
HÀBITAT CULTURA
Elisa Moragón (rep)
MÚSICGRAFIES

Partit Unió Esportiva Alzira

Horari segons calendari

17 a 18
18 a 19
VIATGE A LA MÚSICA
José Luis Mompó
SENSE FRONTERES
18 a 19
19 a 20
EL FUTBOLÍ 
David Chordà
i Salva Rivera
SETMANA SANTA 
Álex Puigvert
(1r al 3r dimecres) 

PLENARI

(Últim dimecres
de mes)

MÚSICA

L’ENDEMÀ
(últim dijous)
Elisa Moragón

BUTACA 107
SANTUARI
(música heavy)
19 a 20

20 a 21

3a PERSONA DEL SINGULAR

UNA NIT AL CASTELL

LA TERCERA ONADA
Ximo Noguera
FESTIVALEJANT
MÚSICA

20 a 21

20:15 a 21
CASAL FALLER 
Mª Carmen Cano
21 a 22
21 a 21:15
LA TERCERA ONADA
Ximo Noguera
21:15 a 21:20
DATES I FETS (repetició)
21:20 a 21:30
EFEMÈRIDES MUSICALS
Elisa Moragón
ÀREA ESPORTIVA
David Chordà

21:30 a 22

MÚSICA
22 a 0
EL MUSIQUER

SESSIÓ CONTÍNUA
Ximo Noguera

SESSIÓ CONTÍNUA (rep)
Ximo Noguera
VIATGE A LA MÚSICA
José Luis Mompó
22 a 23
MUNTANYES DE MÚSICA
23 a 0