Inicio / Programació

Programació

HORA

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

DISSABTE

DIUMENGE

HORA

0 a 1

SESSIÓ CONTÍNUA
Ximo Noguera

SESSIÓ CONTÍNUA
Ximo Noguera

0 a 2

1 a 8

MÚSICA
2 a 8

8 a 9

A PRIMERA HORA
Elisa Moragón
MÚSICA
8 a 9

9 a 10
EL DIA PER DAVANT
Mari Carmen Cano
EL GUATEQUE
REBOBINA

9 a 10

10

INFORMATIU À PUNT

HÀBITAT CULTURA
Elisa Moragón (rep)
BAÜL MUSICAL
10 a 11

10:06

L’ORATGE

10:10 a 10:30

PARLAR PER PARLAR
David Chordà
i Jordi Giménez
ESPAI DE SALUT

M.C. Cano
ANIMALADES
M.C. Cano
i Adolfo Castells
A PROPÓSITO DE LA VIDA
M.C. Cano i Celia Fernández
ENTREVISTA
M.C. Cano
10:30 a 11

EFEMÈRIDES MUSICALS
Elisa Moragón
11

INFORMATIU À PUNT

MÚSICA

DE VIATGE
11 a 12

11:07

L’ORATGE

11:10

ESPAI JOVE
M. C. Cano
i Maite Vives

LA BIBLIOTECA
M. C. Cano

EL JAUME PARLA
M. C. Cano i Macarena Tabacco

NUTRINDO-TE
M. C. Cano, Paula March i Teresa Casterà
CRÉIXER AMB UN SOMRIURE
M. C. Cano i Pili Seguí
11:20

EL DIARI DE LES EMOCIONS
(quinzenal)
M. C. Cano
i Ximo Estrelles
ENTREVISTA
(quinzenal)

TRENCANOUS PEL MÓN
M. C. Cano i Fran Olaso

11:30

AGENDA LABORAL
M. C. Cano
11:40

ENTREVISTA

MARE TERRA
David Chordà

ALZIRA INTERCULTURAL
(últim dimecres de mes)
M. C. Cano

UN ESPAI PER LA IGUALTAT
David Chordà
i Raquel José
12:00 INFORMATIU À PUNT
CAVALLET DE CARTÓ
M.C. Cano i Salva Sellens
SENT DIGITAL
12 a 12:45
12:05 a 12:30
AL FIL DE LA HISTÒRIA

M.C. Cano i Vicent Garés
LA VEU NOCTURNA DEL PARRA
CASAL FALLER
(repetició)
Mª Carmen Cano
CONSULTA’NS
Christian Coll i Cristóbal Signes
35 MIL·LÍMETRES
Eva Marrades

12:30 a 13

SELECCIÓ MUSICAL 80′, 90′ i 2000
Mª Carmen Cano

OBRIM LA MURTA SELECCIÓ MUSICAL 80′, 90′ i 2000
Mª Carmen Cano
INFORMACIÓ ÉS PREVENCIÓ
(mensual)
VERICAT
(mensual)

MÚSICA

13 a 13:30

MÚSICA

LA TAVERNA DEL ROCK

13

13:30 a 13:45

INFORMATIU EDICIÓ MIGDIA
Elisa Moragón

13:30 a 14:15

13:50 a 14:15

ÀREA ESPORTIVA
David Chordà

NACIÓ MUSICAL /
LA COSA NOSTRA
(quinzenals)

14:15 a 15

14:15 a 15

MÚSICA

EL FUTBOLÍ
David Chordà
i Salva Rivera
(rep)
MÚSICA
MUSICALANDIA
MÚSICA

14:30 a 16:30

15 a 15:15

INFORMATIU EDICIÓ MIGDIA (rep)
Elisa Moragón

15:15 a 16

ÀREA ESPORTIVA (rep)
David Chordà

16 a 17

VCF RÀDIO

Informació oficial del València CF
VAL I 30
Pilota valenciana

16:30 a 17

17 a 18

PARLAR PER PARLAR (rep)
David Chordà

CINEMA SONOR
Eva Marrades

MÚSICA

HÀBITAT CULTURA
Elisa Moragón
HÀBITAT CULTURA
Elisa Moragón (rep)
MÚSICGRAFIES

Partit Unió Esportiva Alzira

Horari segons calendari

17 a 18

18 a 19

EL RALL
Magazín de la Xarxa d’Emissores Municipals Valencianes

SENSE FRONTERES
18 a 19

19 a 20

EL FUTBOLÍ
David Chordà
i Salva Rivera
SETMANA SANTA

(1r al 3r dimecres)

PLENARI

(Últim
dimecres
de mes)

MÚSICA

L’ENDEMÀ
(últim dijous)
Elisa Moragón

SANTUARI
(música heavy)
19 a 20

20 a 21

NEGRAS O BLANCAS
Rafa Roca
MÚSICA

VIA MIDI
Ximo Noguera

LA TERCERA ONADA
Ximo Noguera

FESTIVALEJANT
MÚSICA

20 a 21

20:15 a 21
CASAL FALLER
(Temporada fallera)
Mª Carmen Cano
MÚSICA
21 a 22
21 a 21:15
LA TERCERA ONADA
Ximo Noguera
21:15 a 21:45

MÚSICA LA FONT DE LA GARROFERA
Pep Carreres
ÀREA ESPORTIVA
David Chordà

21:30 a 22

MÚSICA
22 a 0
EL MUSIQUER

SESSIÓ CONTÍNUA
Ximo Noguera

SESSIÓ CONTÍNUA (rep)
Ximo Noguera

22 a 23
MUNTANYES DE MÚSICA

23 a 0